DÁRKOVÉ VOUCHERY NA SERVIS LYŽÍ A SNB = IDEÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK PRO SPORTOVNÍ NADŠENCE!

DÁRKOVÉ VOUCHERY!

V nabídce dárkových on-line voucherů si všichni jezdci přijdou na své! Zakoupením dárkových voucherů on-line máte jedinečnou možnost obdarovat svoje blízké poukázkou na profesionální servis lyží, běžek nebo snowboardu na nejmodernější a nejšetrnější technologii MONTANA® Crystal Glide Finish. V rámci SPORTOVNÍHO a ZÁVODNÍHO servisu lyží získáte unikátní broušení boční hrany nejmodernější technologií MONTANA® RACE EDGE na prvním automatu svého druhu v Praze! Pouze díky péči našich profesionálních servismanů bude Vaše vybavení vždy perfektně připraveno i na ty nejnáročnější podmínky a budete se na něj moci spolehnout v každém oblouku. Darujte svým blízkým VÍCE ZÁBAVY a MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST díky profesionálnímu servisu jejich vybavení u nás ve SNOWLABu na Floře! Stačí si zakoupit on-line některý z těchto voucherů a uplatnit ho kdykoliv do konce letošní lyžařské sezóny 2019/2020 (tj. do 31. 3. 2020).

MONTANA® RACE EDGE = DOKONALE OSTRÁ HRANA PRO NEKOMPROMISNÍ PROŽITEK Z JÍZDY, VÍCE ZÁBAVY A MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST!

Vouchery Vám doručíme buď do 24 hodin e-mailem, zároveň je možné je zaslat doporučeně Českou poštou nebo vyzvednout osobně u nás ve SNOWLABu na Floře. Těšíme se na Vaši návštěvu profesionálním servisu MONTANA® Top Ski Service Team***** SNOWLAB! Najdete nás v prostoru parkovacích míst F7, G7 a H7 v podzemních garážích P -2 přímo u vchodu do nákupního centra (hned za automyčkou Express).

 
690
145016901450

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • bota MONTANA® CRYSTAL GLIDE FINISH 59
  VELKÝ SERVIS lyží technologií MONTANA® Crystal Glide Finish
  ON-LINE VOUCHER

  Zakoupením on-line voucheru na VELKÝ SERVIS sjezdových lyží uděláte radost nejen sobě nebo svým blízkým, ale hlavně dopřejete svým lyžím potřebnou péči, díky které se na ně budete moci spolehnout v každém oblouku. Pouze díky nejmodernější a nejšetrnější technologii MONTANA® Crystal Glide Finish budou Vaše lyže vždy perfektně připraveny! Stačí si zakoupit on-line voucher a přinést lyže kdykoliv do 31.3.2020 do SNOWLABu na Floře.

  Top ski service team logo

  690 Kč
 • snowboardista1 logo MONTANA® CRYSTAL GLIDE FINISH 72
  VELKÝ SERVIS sowboardu technologií MONTANA® Crystal Glide Finish
  ON-LINE VOUCHER

  I vyznavači jízdy na prkně si ve SNOWLABu přijdou na své! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením dárkového on-line voucheru na VELKÝ SERVIS snowboardu. Pouze díky profesionálně provedenému servisu technologií MONTANA® Crystal Glide Finish se tak budete moci na svůj snowboard spolehnout i za těch nejextrémnějších podmínek! Stačí si zakoupit on-line voucher a přinést prkno do SNOWLABu na Floře kdykoliv do 31.3.2020.

  Top ski service team logo

  790 Kč
 • lyžař sport ZÁVODNÍ HRANA MONTANA® RACE EDGE! 62
  SPORTOVNÍ SERVIS sjezdových lyží včetně závodní hrany RACE EDGE
  ON-LINE VOUCHER

  Jako první SKI & SNB servis v Praze nabízíme v rámci SPORTOVNÍHO SERVISU sjezdových lyží broušení hran na unikátním automatu MONTANA® RACE EDGE pro dokonale ostrou hranu! Dopřejte sobě nebo svým blízkým nekompromisní požitek z jízdy a maximální bezpečnost i za extrémních podmínek! Stačí si zakoupit on-line voucher na sportovní servis sjezdových lyží a přinést lyže do SNOWLABu na Floře. Platnost voucheru je do 31.3.2020.

  Top ski service team logo

  Původně: 1 250 Kč
  Ušetříte: 300 Kč (–24 %)

  950 Kč
 • rodina1 43 logo MONTANA® CRYSTAL GLIDE FINISH 2 + 1 SERVIS ZDARMA! 44
  RODINNÝ SERVIS (2x VELKÝ SERVIS + DĚTSKÝ SERVIS ZDARMA)
  ON-LINE VOUCHER

  Neodolatelná nabídka pro aktivní rodiny s dětmi! Dopřejte i Vašim nejmenším maximální bezpečnost a prožitek z jízdy díky profesionálnímu servisu jejich lyží nebo snowboardu na technologii MONTANA® Crystal Glide Finish! Přineste dvoje sjezdové lyže na VELKÝ SERVIS a DĚTSKÉ LYŽE Vám oservisujeme ZDARMA! Stačí si zakoupit on-line voucher a přinést lyže do SNOWLABU na Floře. Voucher je platný do 31.3.2020.

  Top ski service team logo

  Původně: 1 870 Kč
  Ušetříte: 490 Kč (–26 %)

  1 380 Kč
 • ZÁVODNÍ HRANA MONTANA® RACE EDGE! 251
  ZÁVODNÍ SERVIS sjezdových lyží včetně závodní hrany RACE EDGE
  ON-LINE VOUCHER

  Pro nejnáročnější lyžaře na závodní úrovni nabízíme nekompromisní ZÁVODNÍ SERVIS, jehož hlavními atributy jsou závodní hrana MONTANA® RACE EDGE, závodní středová strukturazávodní mazání LF/HF vosky. Pouze díky profesionálnímu servisu z dílny MONTANA Top Ski Service Teamu ***** SNOWLAB tak využijete svoje závodní lyže na maximum! Obdarujte své blízké voucherem na ZÁVODNÍ SERVIS s platností do 31.3.2020!

  Top ski service team logo

  1 450 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.